Fjell, Kai(1907-1989)
Pike med katt
Litografi
51x62
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: No 51/100.
Vurdering
Tilslag NOK 16 500
Litografi
51x62
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering