Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Kvinne og mann 1945

Radering, lysmål
30x33
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. Gundersen - 45

Vurdering