Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Par

Litografi, lysmål
45x74
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert nede t.v.: 191/200

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 11 500