Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Kvinne på seng

Litografi, lysmål
54x73
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Nummerert nede t.v.: 66/75

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 10 000