Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Nielsen, Carl(1848-1908)
Fra Helgeraaen ved Langesundsfjorden 1880

Olje på lerret
24x40
Signert og datert nede t.h.: Carl Nielsen 1880.

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 16 500