Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Aftenlandet

Litografi, lysmål
62x77
Signert nede på midten: Nerdrum

Påtegnet nede på arket: Prøve.

Vurdering

Tilslag NOK 14 000