Fjell, Kai(1907-1989)
Beethoven 1981
Akvarell, lysmål
20x28
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Kai Fjell -81
Påtegnet med tittel nede t.v.: Bethoven.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 7 500