Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Gateparti med to figurer i måneskinn 1905
Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1905
Vurdering
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
50x65
Vurdering