Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Ryggvendt akt
Rian, Johs. (1891-1981)
Ryggvendt akt

Olje på lerret
101x77
Signert nede t.v.: JR

Vurdering

Tilslag NOK 18 000