Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Hansen-Krone, Johanne Marie(1952-)
Figurer 1988

Serigrafi
76x54
Signert og datert nede t.h.: JM Hansen-Krone 88

Nummerert nede t.v.: 69/300.

Vurdering
NOK 4 000

Tilslag NOK 3 800