Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Uchermann, Karl(1855-1940)
Hvalp og spurv

Olje på lerret
40x32
Signert nede t.h.: Karl Uchermann

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 38 000