Holbø, Kristen(1869-1953)
Junikveld, Vågå 1940
Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.v.: K Holbö -40.
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 10 000