Berger, Einar(1890-1961)
Fiskebåter 1936
Olje på lerret
98x105
Signert og datert nede t.h.: E. Berger 36
Vurdering
Tilslag NOK 12 500 med forbehold
Olje på lerret
98x105
Vurdering