Wentzel, Gustav(1859-1927)
Hytte
Olje på plate
25x41
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på plate
25x41
Vurdering