Bleken/Gullvåg
Komposisjon 1998
Olje på lerret
76x65
Signert nede t.v.: Håkon Bleken Signert nede t.h.: Håkon Gullvåg Datert nede på midten: 1998
Påtegnet på baksiden av platen: Gullvåg/Bleken.
?, kat.nr. 37.
Vurdering
Tilslag NOK 11 000