Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Bleken/Gullvåg
Komposisjon 1998

Olje på lerret
76x65
Signert nede t.v.: Håkon Bleken Signert nede t.h.: Håkon Gullvåg Datert nede på midten: 1998

Påtegnet på baksiden av platen: Gullvåg/Bleken.

?, kat.nr. 37.

Vurdering

Tilslag NOK 11 000