Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Komposisjon 1990

Gouache på papir, lysmål
14x20
Signert og datert nede t.h.: Gullvåg 1990

Vurdering

Tilslag NOK 2 400