Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap med fiskere 1887

Olje på lerret
61x95
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 1887-

Vurdering

Tilslag NOK 25 000 med forbehold