Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Abrahamsson, Ola(1883-1980)
Per Krohg utsmykker Oslo Rådhus 1942

Olje på plate
60x44
Noe utydelig signert og datert nede t.h.: Ola Abrahamsson - 42

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Tilslag NOK 2 500