Abrahamsson, Ola(1883-1980)
Per Krohg utsmykker Oslo Rådhus 1942
Olje på plate
60x44
Noe utydelig signert og datert nede t.h.: Ola Abrahamsson - 42
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Tilslag NOK 2 500