Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00
Tannæs, Marie(1854-1939)
Snevær

Olje på lerret
86x58
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Sneveir. Motivet skal være fra Stensparken.

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 20 000