Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kvinne med katt
Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne med katt

Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: J Rian

Vurdering

Tilslag NOK 25 000