Storstein, Aage(1900-1983)
Trær og sjø og fjell Holmsbu
Olje på plate
40x53
Signert nede t.h.: Storstein
Påtegnet med tittel og datert aug. 1944 på baksiden.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
40x53
Signert nede t.h.: Storstein
Vurdering
NOK 10 000–12 000