Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Trær og sjø og fjell Holmsbu

Olje på plate
40x53
Signert nede t.h.: Storstein

Påtegnet med tittel og datert aug. 1944 på baksiden.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 7 000