Tannæs, Marie(1854-1939)
Fra Holmestrand
Olje på lerret
25x36
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
25x36
Vurdering
Antagelig fra 1890-årene, da hun var bl.a. i Holmestrand og malte.