Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Dyre ved Moss 1892
Blyant og akvarell på papir, lysmål
15x23
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: HFG Dyre ved Moss 4 Oct. 92
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000