Dahl, Hans(1849-1937)
To småpiker ved Strynsvannet
Olje på lerret, oppklebet på plate
29x44
Signert nede t.v.: Hans Dahl
Motivet er sett fra Hjelle over mot Fodnes.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000