Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Juan le Pine 1949
Rian, Johs. (1891-1981)
Juan le Pine 1949

Olje på lerret
59x50
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: J Rian Juan le Pine 1949

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 60 000