Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fra Dordrecht, Holland 1897
Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.v.: J Grimelund 1897
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Dordrecht, Holland.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000