Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fra Dordrecht, Holland 1897

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.v.: J Grimelund 1897

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Dordrecht, Holland.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000