Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Folkeliv under Romsdalshorn 1860
Olje på papir, oppklebet på lerret
26x32
Signert og noe utydelig datert nede på midten: J F Eckersberg 1860
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: J F Eckersberg 1863.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 165 000