Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fjordlandskap, stille sommerdag
Olje på lerret
49x85
Signert nede t.h.: Amaldus Nielsen
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Erindring til Frøken Maurer fra Frk. Falsens skoles elever og Middelskolen. 3dje juli 1891."
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000