Bratland, Jacob(1859-1906)
Interiør med kvinne ved piano
Olje på lerret
46x60
Signert nede t.h.: Bratland
Ny-romantisk bilde med parafinlampe og japansk lykt i interiøret.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000