Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Bratland, Jacob(1859-1906)
Interiør med kvinne ved piano

Olje på lerret
46x60
Signert nede t.h.: Bratland

Ny-romantisk bilde med parafinlampe og japansk lykt i interiøret.

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000