Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med hus 1971

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -71.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000