Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med hus 1971
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -71.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
50x61
Vurdering