Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Lind, Andreas (Anders)(1815-1885)
Høvding 1849

Olje på lerret
61x91
Signert og datert nede t.h.: And Lind. London 1849.

Skuteportrett av fullriggeren Høvding. Påtegnet med hvit maling på sort horisontalt felt nederst på maleriet: ""Hövding. af. Laurvig. Captn: A. Gundersen."

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000