Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Sebøy, Ole Johnsen
Skonnerten Courieren 1824

Gouache på papir, lysmål
33x44
Signert og datert nede t.h.: tegnet af Ole Johnsen Seböÿ. 1824.

Påtegnet i sort nede på arket: "Schonerten. Courieren. frän Staakholm. förd af Capten Claes Westerberg.".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000