Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Bøe, Frants(1820-1891)
Bjerk ved innsjø med vannliljer 1878

Olje på lerret
35x53
Signert og datert nede t.v.: F. Böe. Bergen 1878.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 25 000