Bøe, Frants(1820-1891)
Bjerk ved innsjø med vannliljer 1878
Olje på lerret
35x53
Signert og datert nede t.v.: F. Böe. Bergen 1878.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
35x53
Vurdering
NOK 30 000