Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Enger, Erling(1899-1990)
Bjerkestammer i vinterlandskap

Olje på lerret
38x47
Signert nede t.h.: Erling Enger

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000