Enger, Erling(1899-1990)
Bjerkestammer i vinterlandskap
Olje på lerret
38x47
Signert nede t.h.: Erling Enger
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
38x47
Vurdering