Tandberg, Odd(1924-2017)
Sittende kvinneakt
Olje på plate
99x73
Signert og datert på baksiden av platen: Odd Tandberg 1945
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på plate
99x73
Vurdering