Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Svaberg og båter
Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering