Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Landskap 1930
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Thv. E. 30
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på plate
38x46
Vurdering