Munthe, Gerhard(1849-1929)
Fra Røisheim 1904
Olje på lerret
50x68
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Röisheim. 1904.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
50x68
Vurdering