Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fra Hobdeheien ved Mandal 1922
Olje på lerret
31x54
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen Datert nede t.h.: 1922
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000