Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fra Hobdeheien ved Mandal 1922

Olje på lerret
31x54
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen Datert nede t.h.: 1922

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000