Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Corner 1968
Rian, Johs. (1891-1981)
Corner 1968

Olje på lerret
90x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1968

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 45 000