Rian, Johs.(1891-1981)
Corner 1968
Olje på lerret
90x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1968
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000
Olje på lerret
90x81
Vurdering