Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Onsager, Søren(1878-1946)
Gårdsplass i Syden

Olje på lerret
69x62
Signert nede t.h.: S. Onsager

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 17 000