Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Gråtende birk

Olje på lerret
79x77
Signert nede på midten: Bendik Riis

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00