Nerdrum, Odd(1944-)
Dawn
Litografi, lysmål
64x92
Signert nede t.v.: Nerdrum
Nummerert nede t.v.: 45/45.
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 64 000
Litografi, lysmål
64x92
Signert nede t.v.: Nerdrum
Nummerert nede t.v.: 45/45.
Vurdering
NOK 100 000
Odd Nerdrum