Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Dawn

Litografi, lysmål
64x92
Signert nede t.v.: Nerdrum

Nummerert nede t.v.: 45/45.

Vurdering
NOK 100 000

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 64 000

Odd Nerdrum