Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1986

Akvarell på papir, lysmål
103x73
Signert og datert nede t.h.: Sitter 86

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000 med forbehold