Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Urdal, Atle(1913-1988)

Olje på plate
61x50
Signert nede t.h.: Atle Urdal

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000