Urdal, Atle(1913-1988)
Olje på plate
61x50
Signert nede t.h.: Atle Urdal
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på plate
61x50
Signert nede t.h.: Atle Urdal
Vurdering