Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Fra Åsgårdstrand II
Olje på lerret
38x46
Signert nede t.h.: E.H.J.
Signert, datert 1948 og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000