Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Krohg, Per(1889-1965)
Oppstilling med blomster

Olje på plate
55 x 46
Signert nede t. v.: Per Krohg

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00