Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Grande, Severin(1869-1934)
Interiør med lesende pike ved lampe

Olje på lerret, oppklebet på plate
55x45
Signert nede t.h.: S Grande

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000