Grande, Severin(1869-1934)
Interiør med lesende pike ved lampe
Olje på lerret, oppklebet på plate
55x45
Signert nede t.h.: S Grande
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
55x45
Signert nede t.h.: S Grande
Vurdering