Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Serpentiner

Litografi, lysmål
49x64
Signert nede t.h.: Reidar Aulie Signert i platen nede t.h.: Aulie

Nummerert nede t.h.: nr 134/250. Maleri med samme tittel fra 1941 befinner seg i Riksgalleriet.

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 1 400