Aunvik, Jan(1948-2001)
Selvportrett 1978
Olje på lerret
94x63
Signert og datert nede t.h.: J. Aunvik 78
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
94x63
Vurdering