Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Aunvik, Jan(1948-2001)
Selvportrett 1978

Olje på lerret
94x63
Signert og datert nede t.h.: J. Aunvik 78

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00